Ramiona

Ramiona poziome KENDROPORT – typ ALFA
Posiadają hamulce cierne i/lub pneumatyczne

 

 

 

Ramiona podnoszone KENDROPORT – typ BETA
Posiadają hamulce cierne i/lub pneumatyczne

Ramiona podnoszone są przy wykorzystaniu napędu elektrycznego. Ruch w górę i dół jest aktywowany opcjonalnie za pomocą przycisków na konsoli, przycisków na froncie półki lub za pomocą pilota.

 

 

 

Ramiona poziome KENDROPORT w zawieszeniu podwójnym DUO (pokazana kombinacja ALFA+ALFA)
Posiadają hamulce cierne i/lub pneumatyczne

Wszystkie ramiona mogą być wykorzystywane w zawieszeniu podwójnym DUO (lub nawet potrójnym TRIO). W takich układach mogą występować wszystkie kombinacje ramion typu ALFA i BETA.

 

 

 

 Ramiona KENDROPORT – typ BETA model L

Nowoczesne sale operacyjne, zabiegowe, POOP i OIT stawiają coraz częściej wymóg podwieszania różnego rodzaju lekkiego sprzętu medycznego na ścianie lub suficie pomieszczenia. Do tego celu dedykowane są lekkie ramiona sprężyste typu BETA.

 

Ramiona są dostępne w różnych długościach. Zakres ruchu w pionie pojedynczego ramienia sprężystego sięga nawet do 1050 mm, a nośność do 40 kg.

 

 

 

Ramiona KENDROPORT – typ BETA model L w układzie DUO

Lekkie ramiona BETA występują często jako element Kolumnowego Systemu Zasilania KENDROPORT w układzie DUO lub TRIO.

 

 

 

Uchwyt na monitor

Lekkie ramiona BETA mogą być wyposażone np. w pojedynczy lub podwójny uchwyt na monitor. Uchwyt posiada adapter do mocowania monitorów o różnej wielkości matrycy. Takie rozwiązanie umożliwia manewrowanie monitorem w każdej płaszczyźnie. W manewrowaniu monitorem pomocny jest specjalny uchwyt sterylny (dostępny jako opcja). Dodatkowe ramię na monitor stosowane jest zazwyczaj w kolumnach laparoskopowych oraz endoskopowych.

 

KENDROMED Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 25A
51-168 Wrocław
Polska


tel. +48 71 326 10 35
fax. +48 71 326 15 00
e-mail: kendromed@kendromed.pl