Serwis

  

Jesteśmy przedstawicielem renomowanych niemieckich firm z branży medycznej takich jak SIMEON (lampy operacyjne), STHILER (systemy ogrzewania pacjenta, ogrzewania płynów infuzyjnych), HERAEUS (komory laminarne, wirówki, inkubatory) i wielu innych. Jako producent kolumn, paneli i mostów zasilających (urządzenia doprowadzające media gazowe i energię elektryczną bezpośrednio w okolicę pacjenta), realizator kompleksowego wyposażenia szpitali w sprzęt medyczny i aparaturę medyczną zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną: 

  • bieżące naprawy sprzętu
  • przeglądy techniczne, testy bezpieczeństwa - zakończone protokołem z wykonanych czynności i wpisem do paszportu urządzenia
  • szkolenia z zakresu obsługi i bieżącej eksploatacji
  • montaż, demontaż sprzętu medycznego (kolumny, panele, lampy)
  • służymy naszą wiedzą w zakresie modernizacji i rozbudowy oferowanego przez nas sprzętu.

 

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do wykonywania prac serwisowych oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz szkoleniach producenckich ze sprzętu oferowanego naszym klientom. Mamy świadectwa kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji i dozoru dla urządzeń, instalacji i sieci GRUP: I i II.

 

Na każdym etapie przeprowadzanych napraw oraz konserwacji stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne, w celu zapewnienia najwyższej jakości naprawy i bezpieczeństwa. Posiadamy swoich przedstawicieli w kilku miastach w Polsce, co w znaczący sposób pozwala na skrócenie czasu reakcji na potrzeby naszych Klientów. Proponujemy Państwu skorzystanie z promocyjnych programów i pakietów usług serwisowych, jak również zawarcia stałej umowy serwisowej.

 

Kontakt telefoniczny z naszym serwisem od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:30 oraz przez całą dobę, siedem dni w tygodniu za pomocą poczty elektronicznej.

  

KENDROMED Sp. z o.o.
ul. Sołtysowicka 25A
51-168 Wrocław
Polska


tel. +48 71 326 10 35
fax. +48 71 326 15 00
e-mail: kendromed@kendromed.pl